Olja på duk av Arvid Öström
2014-06-25
253786
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): "Motiv från Möja", signerad. A. Öström, olja på duk, 20x25 cm