Olle Nordberg oljemålning
2014-06-25
253783
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Kaffepaus, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 33x41 cm