Lars Jonsson blandteknik
2014-06-25
253782
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): "Study of a Great Tit", signerad och daterad Lars Jonsson 18/2-87, blandteknik, 23x30 cm