Bordslampa
2014-06-25
253765
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing samt stam av keramik med sagomotiv, skärm i grönbemålad plåt, höjd ca 48 cm
En fottass saknas, repor, slitage