Broderi 1800-tal
2014-06-24
253755
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRODERI, 1800-tal, delvis med tryck, ca 47x38 cm, ramad
Skador, senare ramad