Bert-Håge Häverö oljemålning
2014-06-24
253746
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÄVERÖ, Bert-Håge (född 1932): Södertörn, signerad och daterad Bert-Håge Häverö 1982, olja på duk, 22x27 cm