Edvin Ollers oljemålning
2014-06-24
253734
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Fiskeläge, signerad och daterad E Ollers 1949?, olja på pannå, ca 30x25 cm