Oidentifierad konstnär 1700-tal olja
2014-06-29
253710
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Religiöst motiv, olja på duk, 56,5x44 cm
Krackeleringar, färgbortfall, hål