Matta Yomoud semiantik / antik
2014-06-27
253698
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, Yomoud, semiantik / antik, ca 388x202 cm
Jämnt slitage, ställvis hårdare, kanter med skador