Peter Dahl litografi
2014-06-22
253696
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Primadonna", signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, 60x80 cm, oramad