Oidentifierad konstnär 1700-tal
2014-06-24
253694
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, läsande man, olja på duk, 23x20 cm
Skador, lagning