Gustav Rudberg färglitografi
2014-06-23
253673
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Hamnmotiv, signerad Gustav Rudberg, 63/260, färglitografi, ca 48x57 cm