Theo Tobiasse litografi
2014-06-23
253650
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike född 1927): "Paris ..." signerad Theo Tobiasse, 8/150, färglitografi, 49x69 cm, oramad