Ströskedar tårtspadar silver
2014-06-23
253643
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SILVER, 33 dlr, olika modeller, delvis förgyllda, bestående av bl a ströskedar, kaffeskedar, tårtspadar och tång, total vikt ca 1059 g
Slitage, gravyrer