Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BREVKNIV, BÄGARE, sterlingsilver, Wiwen Nilsson, Lund 1947 respektive 1946, dekor av delvis genombruten plym, längd 12,5, höjd 7,5 cm, vikt ca 145 g
Monogramgravyr PP, slitage, repor
253641
2014-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här