Gustaf Larsson oljemålning
2014-06-23
253636
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARSSON, Gustaf (18/1900-tal): Landskapsmotiv, signerad och daterad Gustaf Larsson 1917, olja på duk, 50x60 cm
Färgbortfall