Ragusked i silver 1800-tal
2014-06-23
253625
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RAGUSKED, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1844, snäckmodell, längd ca 30 cm
vikt ca 182 g
Monogramstämplad AWL