Miniatyrer 18/1900-tal
2014-06-23
253614
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MINIATYRER, 2 st, 18/1900-tal, kvinna med barn respektive kvinna med hund, otydligt signerad, ramar i ben, motivmått ca 4,5x4 respektive ca 8x6 cm
PROVENIENS: Skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo