Stekfat Kina
2014-06-23
253601
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, längd ca 42x35 cm
Glasyrslitage, ngn enstaka obetydligt nagg