Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-06-26
253549
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (18/1900-tal): Eldsvåda vid Ekmanska Snickeriverkstaden 1884, otydligt signerad, olja på pannå, 21,5x29,5 cm