Gunnar Zetterström oljemålning
2014-06-21
253529
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Klara sjö mot stadshuset, signerad G Zetterström, olja på pannå, 49x59 cm