Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-06-21
253495
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, Stilleben med frukter, olja på duk, signerad J Bertold, 54x67 cm