Lisa Chemnitz olja
2014-06-21
253485
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHEMNITZ, Lisa (samtida): Komposition, signerad Chemnitz, olja på duk, 80x80 cm