Ring 18 k guld gammalslipad diamant
2014-06-24
253468
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RING, 18 k guld, gammalslipad diamant ca 0,50-0,60 ct samt en röd och grön sten, ringstorlek ca 19,5 mm, vikt ca 6 g
Röd och grön sten med repor och slitage