Waldemar Sjölander akvarell gouache
2014-06-21
253360
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): signerad Wald. Sjölander, akvarell/gouache, 46x60 cm