Albert Engström
2014-06-21
253358
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): kolorerad tuschteckning, med exklusiv ram, signerad och daterad -92, 24x20 cm