Orientmatta
2014-06-26
253309
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, Faraghan, sannolikt, semiantik/antik, ca 198x131 cm
Mindre äldre lagning, jämnt slitage