Joakim Allgulander
2014-06-21
253305
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 7/240, färglitografi, 42x62 cm, oramad