Joakim Allgulander
2014-06-21
253300
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 7/230, färglitografi, 45x74