Johannes Hermes oljemålning
2014-06-20
253287
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HERMES, Johannes (1842-1901): Landskapsmotiv, signerad J Kermes, olja på duk, 40x58 cm