Fritz Lindström oljemålning
2014-06-20
253270
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Fritz (1874-1962): "Värmelednings Aktiebolaget", signerad och daterad Lindström 1938, olja på duk, 48x64 cm
Smärre dukskador och ytskador