Matskedar silver
2014-06-19
253113
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 8 st, silver, olika städer och mästare, 1800-tal, vikt ca 424 g
Bucklor, gravyr