Halskedja 18 k guld 1800-tal
2014-06-23
253083
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALSKEDJA, 18 k guld, ärtlänk, Stockholm 1800-talets första del, längd ca 88 cm, vikt ca 10 g
Ej komplett låstunga