Gräddkanna silver
2014-06-19
253048
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Stockholm 1808, otydlig mästarstämpel, invändigt förgylld, höjd ca 100 g
Smärre bucklor, med gravyr undertill