Roland Svensson mapp
2014-06-18
253039
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): (7) Tristan da Cunha - mapp, 104/300, färglitografier, signerade, bladstorlek ca 39x50, bok medföljer