Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
YTTERFODER, Gustavsberg, 3+2 "Waldemarsudde", 1 par "Milleskrukan" Millesgården, porslin, höjd 12,5-15,5 cm
1 Waldemarsudde med nagg, 1 med ytligt krackelyr
252977
2014-06-18