Överkast i blockteknik
2014-06-18
252962
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÖVERKAST, omkring 1900, blockteknik, ca 218x166 cm
PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län
Skador, slitage