Peter Dahl färglitografi
2014-06-24
252957
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Lamporna", signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, 80x60 cm