Madeleine Pyk tuschteckning
2014-06-18
252954
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Konstnären", signerad och daterad M. Pyk- 62, tuschteckning, ca 23x39 cm
Saknar glas, mindre fäckar