Anders Zorn etsning
2014-06-18
252932
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): De två, 1916, signerad Zorn, etsning, 19,6x14,8 cm, LITTERATUR: Asplund , Hjert & Hjert 278, ZG
Gulnad