Stolar nyrokoko i mahogny
2014-06-18
252920
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st., nyrokoko, 1800-talets andra hälft, mahogny, svängda ben, träskuren djuphäftad rygg, vit klädsel, sitthöjd 46 cm
Slitage, ställvis fläckar