Ljuskronor två snarlika 17/1800-tal
2014-06-18
252879
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
LJUSKRONOR, 2 st snarlika, 17/1800-tal, för fyra ljus vardera, behängd med olikslipade prismor, sparljus, höjd ca 70 cm vardera
Smärre skador, kompletteringar