Kurt Ullberger Allvaret Öland
2014-06-17
252865
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULLBERGER, Kurt (1919-2008): Rapsfält Allvaret, signerad och daterad K Ullberger -72, olja på duk, 46x65 cm