Ger Langeweg blandteknik
2014-06-17
252861
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LANGEWEG, Ger (1891-1970): Figurscen, signerad och daterad Ger Langeweg -54, blandteknik, 47x38 cm