Dekorelement Kina
2014-06-17
252846
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORELEMENT/ÖVERSTYCKE, Kina, 1900-tal, bronserat och skuret trä, höjd ca 79x114 cm
Smärre skador