Lisa Larson figurin
2014-06-17
252809
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, "Moses", i form av en katt, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd ca 15, längd ca 31 cm