Ljuskrona Karl Johan-stil
2014-06-17
252807
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, mässing, slipade prismor i kristall, höjd ca 90 cm
Slitage