Sam Uhrdin byst i gips
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYST, patinerad gips, Sam Uhrdin (1886-1964), signerad Sam Uhrdin, höjd ca 26 cm
Kuntoraportti
Nagg
252796
Päivämäärä:
2014-06-17