Samekniv med nålhus

Samekniv med nålhus
Samekniv med nålhus
Samekniv med nålhus
Samekniv med nålhus
Samekniv med nålhus
Samekniv med nålhus

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SAMEKNIV MED NÅLHUS, otydligt signerad och daterad -25 , nordsamisk, genombruten dekor, längd 26 respektive 11 cm

Bruksslitage

252783

2014-06-17