André Lanskoy färglitografi
2014-06-17
252772
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, ur "Le journal d´un fou", signerad Lanskoy, 53/100, färglitografi, 68x44 cm